Pomożemy Ci spełnić marzenia o niezapomnianym ślubie!
Sprawdź opinie zadowolonych gości

Magda i Piotr

6.10.2017

Polecamy Dom Weselny VIVAT, ze względu na profesjonalne podejście i sympatyczną atmosferę od momentu przygotowań, aż po eleganckie zapakowaniem pozostałego jedzenia, tak, aby nic nie było na naszej głowie drugiego dnia 😉 Ogromna w tym zasługa Pani Magdy, która z cierpliwością i zrozumieniem wysłuchiwała wszystkich naszych wątpliwości. Sala została przystrojona tak jak to sobie wymarzyliśmy (a właściwie wymarzyłam ;), jedzenie było pyszne, obsługa profesjonalna, a uroczystość wyjątkowa, co potwierdzają także nasi goście.

Kamila i Norbert

18.08.2017

Wesele było idealne, jesteśmy bardzo zadowoleni. W tak wyjątkowym dniu nie musieliśmy martwić się o nic.  Pani Magda zadbała o piękną dekoracje, pyszne i ciepłe jedzenie. Przez całą noc było na sali czysto i chłodno co pozwoliło na zabawę do samego rana :).

My i nasi goście są zachwyceni! Bardzo dziękujemy!!

Było pięknie!

Ania i Tomek

06.08.2016

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego miejsca na wesele. Profesjonalna obsługa, jedzenie przepyszne, klimatyczna sala oraz przepiękne kameralne otoczenie. Właściciele dbający o każdy najmniejszy szczegół, by ten dzień – niezwykle stresujący, stał się tym idealnym do ostatnich minut 🙂

Aniela i Adrian Gołębiewscy

23.07.2016

Zdecydowanie polecamy lokal. Pani Magda we wszystkim nam pomogła, dzięki niej ten dzień był mniej stresujący. Jest bardzo życzliwą i uprzejmą osobą. Podejście do organizacji wesela bardzo profesjonalne. Wesele było dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Na pewno odezwiemy się do Pani Magdy jak będziemy planować chrzciny:)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy

Pozdrawiamy
Aniela i Adrian Gołębiewscy

Paulina i Mateusz

Gorąco polecamy Dom Weselny VIVAT, największe podziękowania dla Pani Magdy i całej obsługi. Wszystko zapięte na ostatni guzik, uroczystość weselna wspaniała we wspaniałym miejscu !!!
GORĄCO POLECAMY !!!!!!

Weronika i Michał Pietrzyk

07.05.2016

Polecamy wszystkim to miejsce na wszelkie okazje! Niesamowita atmosfera, wyjątkowy urok miejsca, profesjonalna obsługa, przesmaczna kuchnia i wiele innych aspektów czyni to miejsce wartym każdego zaufania. Dziękujemy również z imienia Pani Magdzie – właścicielce lokalu oraz całej obsłudze i kucharzowi za uczynienie tego wieczoru jeszcze bardziej wyjątkowym! Takiej obsługi życzymy wszystkim przyszłym nowożeńcom. Dziękujemy bardzo za ten wspaniały wieczór!

Magdalena i Mateusz Czyszkiewiczowie

30.04.2016

Serdecznie polecamy Dom Weselny VIVAT. Dzięki wspaniałej obsłudze i pysznemu jedzeniu nasze wesele było idealne. Wszystko zostało zorganizowane tak, jak wcześniej ustaliliśmy z Właścicielką, Panią Magdą, która zadbała o wszystkie szczegóły. Wybraliśmy pakiet Komfort i w pełni zrealizował nasze oczekiwania – było dużo różnorodnych potraw, dostosowanych także do potrzeb indywidualnych, np. dla wegetarian. Nasi goście również byli bardzo zadowoleni i chwalą zarówno jakość jedzenia, jak i uprzejmość obsługi. Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się zorganizować nasze wesele w Vivacie.

Kamila Bieszk-Pawlicka

12.12.2015

Organizacja, miejsce, jedzenie – z całego serca polecam. Wszystko dopięte na ostatni guzik, każdy szczegół doszlifowany. Powtórzymy na pewno w tym miejscu jeszcze nie jedną uroczystość. Zabawa udana na 100% 🙂

Jolanta Zawadzka (ślub córki)

18.07.2015

Wspaniałe miejsce! Sala przepiękna,jedzenie przepyszne,goście zadowoleni.Obsługa bardzo miła i pomocna (pełen profesjonalizm) Pani Magda -miła,bardzo profesionalna, życzliwa osoba.Dwa lata temu syn miał w Domu weselnym w VIVAT,a w tym roku 18 lipca córka.Polecam Dom Weselny VIVAT!!!! Dziękujemy pani Magdzie i wszystkim pracownikom Domu Weselnego VIVAT! Mama Państwa Młodych:)

Karolina i Paweł Trąbscy

04.07.2015

Nasza opinia jakże cenna: WESELE WSPANIAŁE, ORGANIZACJA NA 100%, OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE 🙂
Najważniejsze jednak opinie naszych Gości: PRZEPYSZNE JEDZENIE („…ach ten smalec, stół wiejski, gril i inne wspaniałości”), MIŁA OBSŁUGA, WSPANIAŁA PANI WŁAŚCICIELKA, a co najważniejsze KIEDY BĘDZIE POWTÓRKA – to mówi samo za siebie!!!
MAMY NADZIEJĘ, ŻE DO ZOBACZENIA WKRÓTCE 🙂